facebook twitter Istagram
istanbul
15°
hava durumu
  • Cumartesi20° / 12°
    hava durumu
  • Pazar18° / 14°
    hava durumu
  • Pazartesi14° / 7°
    hava durumu
Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na çok sert cevap!
Davutoğlu\''ndan Kılıçdaroğlu\''na çok sert cevap!
Başbakan Davutoğlu Bingöl\\'de yaralanan emniyet müdürünü ziyareti sonrasında yaptığı açıklamada Kılıçdaroğlu\\'na çok sert cevap verdi.
10 Ekim 2014 , Cuma
Başbakan Ahmet Davutoğlu dün gece PKK'lı teröristler tarafından Bingöl'de düzenlenen saldırı sonrasında yaralanan ve Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi süren Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker'i ziyaret etti.

ÜRKER'İN DURUMU İYİ

Hastane çıkışında açıklama yapan Başbakan Ahmet Davutoğlu, dün gece Bingöl'de alçakça bir saldırıda iki kahraman görevlinin şehit olduğunu ve kendilerine Allah'tan rahmet dilediğini belirterek, Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ülker'in ise sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti.

FAİLLER BİR İKİ SAAT İÇİNDE CEZALANDIRILDI

Gece boyu İçişleri Bakanı ile bütün yaşananları takip ettiğini de belirten Davutoğlu,'Bu olayın failleri bir iki saat içinde cezalandırıldı.Bundan sonra ne yapılması gerekiyorsa yapılacak. Bu zor şartlarda görevlerini yerine getiren tüm personele teşekkür ediyorum. Bölge halkı ve tüm Türkiye de bu fedakarlığı inanıyorum ki takdir edecektir.' dedi.Yazarlar

Çok Okunanlar Haberler

Copyright © 2012 - 2018 Ülke Haber - Haberiniz olsun | Tüm hakları saklıdır Site içeriğindeki hiç bir materyal izinsiz yayınlanamaz.
Tasarım ve Yazılım: Web Tasarım
Otel Rezervasyon ayder yaylası Ayder Otelleri