facebook twitter Istagram
istanbul
19°
hava durumu
 • Pazar17° / 14°
  hava durumu
 • Pazartesi17° / 13°
  hava durumu
 • Salı18° / 12°
  hava durumu
İçişleri Bakanı Efkan Ala, açıklamalarda bulundu
İçişleri Bakanı Efkan Ala, açıklamalarda bulundu
Ala, şehit polisler ve olaylarda ölenler için Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi. Yaralılar için de geçmiş olsun dileğinde bulundu.
10 Ekim 2014 , Cuma
İçişleri Bakanı Ala, şu ifadeleri kullandı:
 
Ülkemizde 1 milyon 600 binden fazla misafirimiz bulunmaktadır. 4 milyardan fazla harcama yapıldı. Türkiye bölgede gıpta edilen bir politika izlemektedir. İki günde 150 bini aşkın Suriyeli vatandaş akını oldu.
 
Siyasi mantıktan yoksun çağrı yapıldı, Kürt vatandaşları sokağa davet edildi. Hiç kimsenin faydasına olmayan, 77 milyonun zararına olan Kürtlerin, Türkmenlerin, Ezidilerin zararına olan bir hafta geçirdik. Bundan karlı çıkan kim?
 
Metinler, cümleler arasına gizlenmiş küçük kurnazlıklarla şiddet, sokak hareketi desteklenir bir dil kullanılmış. Maalesef HDP Eşbaşkanı ve ana muhalefet partisi genel başkanı yapmıştır. Hangi gerekçe şiddeti, insan ölümünü haklı çıkarabilir? Siyaset ne iş yapacak? Siyasetin söyleyemeyeceği söz var mıdır?
 


Çok Okunanlar Haberler

  Bugün çok okunan haber yok.
  Bu hafta çok okunan haber yok.
  Bu ay çok okunan haber yok.
Copyright © 2012 - 2021 Ülke Haber - Haberiniz olsun | Tüm hakları saklıdır Site içeriğindeki hiç bir materyal izinsiz yayınlanamaz.
Tasarım ve Yazılım: Web Tasarım
Otel Rezervasyon ayder yaylası Ayder Otelleri